Rolety, dodatki

W swojej ofercie posiadamy również rolety nakładane i zewnętrzne, wyposażone w różnego rodzaju napędy do wyboru: elektryczne lub ręczne.

Rolety nadstawne cechują się tym, iż skrzynka jak i prowadnice montowane są bezpośrednio na ościeżnicy okna. Dodatkową zaletą jest to, iż skrzynki są niewidoczne od zewnątrz co zwiększa estetykę budynku. Rolety mogą zostać wyposażone dodatkowo w osłonę przeciwinsektową, która chowana jest w skrzynce rolety.

Drugim rodzajem rolet są rolety zewnętrzne, które mogą być założone zarówno w trakcie jak i po montażu okien. Standardowe skrzynki to skrzynki prostokątne ze ścięciem 45° w systemie Top Sys. Rolety zewnętrzne dostępne są również w wersji owalnej w systemie Top Jet.

Rolety do naszych okien produkowane są przez firmę SKS Stakusit.

Aby rolety współgrały z wyglądem budynku i okien dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych: malowane kolorami z palety RAL oraz oklejane folią Renolit.

 

Dodatki

W przypadku jeśli poszukują Państwo ochrony przed insektami, możemy zaproponować moskitiery, które mogą zostać wykonane na wiele sposobów. Moskitiery: kołnierzowe cechują się tym iż zakładane są ramę okienną na specjalne haczyki, moskitiery drzwiowe mocowane są na zawiasach a blokowane są przez magnes i jak nazwa wskazuje nadają się idealnie do założenia na drzwi tak aby można było bez problemu przejść, przesuwne to te, które nadają się idealnie do drzwi przesuwnych i nie tylko, można je wykonać z jedną częścią ruchomą lub dwoma niezależnymi częściami ruchomymi.