Okna - drzwi Alu i drewniane

Realizujemy również gotowe rozwiązania stolarki drewnianej i aluminiowej.

Okna - drzwi drewniane

Okna i drzwi drewniane to idealne rozwiązanie dla budynków zabytkowych, ponieważ pasują do nich wizualnie i historycznie. To także doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą mieć w swoim domu naturalne materiały. Dostępna pełna paleta kolorów RAL sprawia, że każdy znajdzie kolorystycznie okno jakiego szuka. Dodatkowym atutem jest to, iż drewno można poddać obróbce w taki sposób aby wykonać niemal wszystkie kształty architektoniczne.

Okna drewniane mimo odmiennej budowy niż okna PCV posiadają zbliżoną izolacyjność akustyczną i cieplną. Stolarka drewniana odporna jest na działanie szkodników, a także na warunki atmosferyczne dzięki czemu nie wypaczają się, gdyż są odpowiednio zaimpregnowane. Obecnie produkowana stolarka drewniana malowana jest trwałymi farbami dzięki czemu można zapomnieć o malowaniu okien przez kilka lat, a dodatkowo powierzchnia zewnętrzna jest bardzo dzięki czemu mycie i pielęgnacja okien jest o wiele prostsza niż miało to miejsce kiedyś.

Dodatkowo oferujemy okna dachowe, które zapewnią doskonałe oświetlenie poddaszy użytkowych.

 

Okna - drzwi aluminiowe

Aluminium to materiał, który cechuje się lekkością, wytrzymałością i odpornością na korozje, daje również duże możliwości formowania gotowego produktu, w związku z czym może mieć on niemal dowolny kształt. Pełna gama kolorów z palety RAL daje również możliwość dopasowania wyglądu okna i drzwi do każdego pomieszczenia.

Okna aluminiowe tak jak te wykonane z PCV czy drewna można skonstruować tak aby odpowiednio dobrać sposób otwierania zgodny z oczekiwaniem klienta.

Drzwi mogą być otwierane na zewnątrz lub do wewnątrz, zarówno w wersji jedno- jak i dwuskrzydłowej. Dodatkowym atutem jest możliwość założenia zamka antypanicznego, który znajduje swoje zastosowanie w budynkach użyteczności publicznej.

Nasza propozycja na drzwi aluminiowe cechuje się dużym wyborem gotowych paneli, które podnoszą wizualny wygląd.

Dodatkowo do profili aluminiowych można założyć izolację termiczną, która zwiększy ochronę akustyczną i zmniejszy przepuszczalność cieplną, a co za tym idzie zwiększy oszczędność energii.