Bramy garażowe

Bramy garażowe

Bramy garażowe to podstawowe zabezpieczenie pomieszczenia, w którym parkujemy nasz samochód. Nierzadko garaż połączony jest z budynkiem mieszkalnym, w związku z czym jest to szczególny rodzaj pomieszczenia. Najważniejsze jest, aby brama broniła dostępu do domu. Dodatkowo brama garażowa musi odpowiednio izolować pomieszczenie, tak aby uniknąć strat ciepła.

Dostarczane przez nas bramy cechują się komfortem używania dzięki funkcjonalnemu zamykaniu, energooszczędnością na wysokim poziomie, wykonaniem, które będzie współgrało z wyglądem budynku.

Idealną propozycją są bramy segmentowe, które sprawiają, że niezależnie od tego czy brama jest otwarta czy zamknięta, przestrzeń wewnątrz garażu jest możliwie największa, a przed garażem nie potrzeba dodatkowego miejsca na skrzydła bramy. Wszystko to jest możliwe dzięki sposobie otwierania bramy, które polega na podniesieniu segmentów na prowadnicach w górę, pod strop.

Naszym dostawcą bram garażowych jest Fart-Produkt posiadający rozwiązania, które spiszą się idealnie praktycznie w każdym garażu.

Bramy segmentowe występują w wersjach: STANDARD, która przeznaczona jest dla wysokości nadproża minimum 30cm, LHR170 dla nadproża minimum 17cm, RES70 dla nadproża 7 cm.

Dodatkowym atutem jest sposób otwierania i zamykania bramy, który może być zrealizowany za pomocą włącznika klawiszowego, pilota zdalnego sterowania lub w przypadku braku prądu, dodatkowo ręczną korbą awaryjną.